Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE

                                          28.02.2021r. – 07.03.2021r.

II NIEDZIELA  WIELKIEGO POSTU 

  28.02.  7.00 GODZINKI KU CZCI NMP                                

             7.30 + Maria Semeniuk – 16r., Adam Semeniuk – 16r.    

             9.00 + Ewa Stańczuk – 11r., Teodor i Kazimiera Wachulski

            10.30 NABOŻEŃSTWO GORZKICH ŻALI CZĘŚĆ II

            11.00 + Kazimierz Wilczewski – imieninowa

            16.00 + Leokadia Kłysz – gregorianka

           16.30 Dziękczynna z racji 24rocznicy urodzin Jagody Głąb

PONIEDZIAŁEK – Dzień powszedni

    01.03.         17.00 + Leokadia Kłysz – gregorianka            

WTOREK – Dzień powszedni

   02.03.         17.00 + Leokadia Kłysz – gregorianka

                     17.30 Dziękczynno – błagalna z racji urodzin Ewy z prośbą

                              o Dary Ducha Świętego i łaskę rodzicielstwa                                                                                 

ŚRODA – Dzień powszedni   

   03.03.        16.30 + Dorota Kożuch – 5r., Tadeusz Kożuch

                    17.00 + Leokadia Kłysz – gregorianka                                                          

CZWARTEK Św. Kazimierza Królewicza  / I czwartek /              

   04.03.        16.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

                    17.00 + Leokadia Kłysz – gregoriank

 PIĄTEK – Dzień powszedni  / I piątek /

   05.03.          16.00 NABOŻEŃSTWO DROGI KRZYŻOWEJ  /3 /

                     17.00 O życie, zdrowie, opiekę Bożą i Dary Ducha Świętego

                     17.30 + Leokadia Kłysz – gregorianka

SOBOTA – Dzień powszedni   / I sobota /

   06.03.         16.30 Dziękczynna z racji 70 rocznicy urodzin Jadwigi Aranowskiej   

                     17.00 + Leokadia Kłysz – gregorianka        

 III NIEDZIELA  WIELKIEGO POSTU – ADORACYJNA   

  07.03.  7.00 GODZINKI KU CZCI NMP                                

             7.30 + Kazimierz Semeniuk – 16r. z r. Jarkowskich

             9.00 + Stanisław Styk – 19r., Helena Styk i z r. Styk

            10.30 NABOŻEŃSTWO GORZKICH ŻALI CZĘŚĆ III

            11.00 + Mariusz Nowosad – 4r., z r. Nowosad i Nestorowicz

            16.00 + Leokadia Kłysz – gregorianka

           16.30 + Wiesław Kowalczuk – 2r. z r. Kowalczuk i Gajewski

<< ZGROMADZENI NA ŚWIĘTEJ WIECZERZY >>

21.02.2021r. – 28.02.2021r.

I NIEDZIELA  WIELKIEGO POSTU 

  21.02.  7.00 GODZINKI KU CZCI NMP                                

             7.30 + Za dusze w czyśćcu cierpiące    

             9.00 + Sylwester Szajner – 11r.

            10.30 NABOŻEŃSTWO GORZKICH ŻALI CZĘŚĆ I

            11.00 + Wiktor Stachniuk – 4r., Michalina i Franciszek Stachniuk,

                       Franciszek Rekuta, Wacław Szymczak, Michalina Iwanczuk

            16.30 + Leokadia Kłysz – gregorianka

PONIEDZIAŁEK – KATEDRY ŚW. PIOTRA APOSTOŁA

    22.02.         17.00 + Leokadia Kłysz – gregorianka               

WTOREK – Dzień powszedni

   23.02.         17.00 + Leokadia Kłysz – gregorianka                                                                                 

ŚRODA – Dzień powszedni   

   24.02.        17.00 + Leokadia Kłysz – gregorianka                                                          

CZWARTEK – Dzień powszedni                             

   25.02.        16.30 + Leokadia Kłysz – gregorianka

                    17.00 + Anna Michalczuk

 PIĄTEK – Dzień powszedni

   26.02.          16.00 NABOŻEŃSTWO DROGI KRZYŻOWEJ  /2 /

                     17.00 + Leokadia Kłysz – gregorianka

SOBOTA – Dzień powszedni

   27.02.       17.00 + Leokadia Kłysz – gregorianka           

 II NIEDZIELA  WIELKIEGO POSTU 

  28.02.  7.00 GODZINKI KU CZCI NMP                                

             7.30 + Maria Semeniuk – 16r., Adam Semeniuk – 16r.    

             9.00 + Ewa Stańczuk – 11r., Teodor i Kazimiera Wachulski

            10.30 NABOŻEŃSTWO GORZKICH ŻALI CZĘŚĆ II

            11.00 + Kazimierz Wilczewski – imieninowa

            16.00 + Leokadia Kłysz – gregorianka

           16.30 Dziękczynna z racji 24rocznicy urodzin Jagody Głąb

 

<< ZGROMADZENI NA ŚWIĘTEJ WIECZERZY >>

 

14.02.2020r. – 21.02.2021r.

VI NIEDZIELA  ZWYKŁA 

  14.02.  7.00 GODZINKI KU CZCI NMP                                

             7.30 + Krystyna Kosiniec – 6r.             

             9.00 + Krystyna Surówka – 2r.

            11.00 + Zdzisław Omelko – 36r. i z r. Omelko

           16.30 + Alfred Mazur – 5r.

PONIEDZIAŁEK – Dzień powszedni

    15.02.         17.00 + Leokadia Kłysz – gregorianka               

WTOREKDzień powszedni

   16.02.         17.00 + Leokadia Kłysz – gregorianka                                                                             

ŚRODA POPIELCOWA  / Obowiązuje ścisły post /    

   17.02.        9.00 + Franciszek Czub – 11r., Jan i Anna Czub

                  16.30 + Leokadia Kłysz – gregorianka

                  17.00 + Stanisława Nowosad – 30 dzień po śmierci                                         

CZWARTEKDzień powszedni                             

   18.02.        16.30 + Leokadia Kłysz – gregorianka

                    17.00 + Władysław Kowalski – 30 dzień po śmierci  

 PIĄTEK – Dzień powszedni

   19.02.          16.00 NABOŻEŃSTWO DROGI KRZYŻOWEJ  /1 /

                       17.00 + Leokadia Kłysz – gregorianka

SOBOTA – Dzień powszedni

   20.02.       17.00 + Leokadia Kłysz – gregorianka         

 I NIEDZIELA  WIELKIEGO POSTU 

  21.02.  7.00 GODZINKI KU CZCI NMP                                

             7.30 + Za dusze w czyśćcu cierpiące    

             9.00 + Sylwester Szajner – 11r.

            10.30 NABOŻEŃSTWO GORZKICH ŻALI CZĘŚĆ I

            11.00 + Wiktor Stachniuk – 4r., Michalina i Franciszek Stachniuk,

                       Franciszek Rekuta, Wacław Szymczak, Michalina Iwanczuk

            16.30 + Leokadia Kłysz – gregorianka

 

<< ZGROMADZENI NA ŚWIĘTEJ WIECZERZY >>

 

  07.02.2020r. – 14.02.2021r.

V NIEDZIELA  ZWYKŁA – ADORACYJNA

  07.02.  7.00 GODZINKI KU CZCI NMP                                

             7.30 + Tadeusz Styk – 7r., Katarzyna, Antoni, Józef z r. Styk    

             9.00 + Zofia Silska – 8r., Eugeniusz, Antoni z r. Silskich

            11.00 + Jan, Tadeusz z r. Baranowskich

           16.30 + Krystyna Szozda – 1r.

PONIEDZIAŁEK – Dzień powszedni

    08.02.         17.00  W intencji parafian                 

WTOREKDzień powszedni

   09.02.         17.00 + Stefan Orzeszko – 21r.                                                                                   

ŚRODA – Św. Scholastyki     

   10.02.        17.00 + Halina Gozdek – 3r., Zbigniew Gozdek – 10r.                                            

CZWARTEKDzień powszedni – ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO      

   11.02.        17.00 W intencji chorych i starszych naszej parafii    

 PIĄTEK – Dzień powszedni

   12.02.          17.00 O łaskę zdrowia dla Emilii Gratkowskiej

SOBOTA – Dzień powszedni

   13.02.       17.00 O życie, zdrowie, opiekę Bożą dla Jolanty, Karoliny i Klaudii       

 VI NIEDZIELA  ZWYKŁA 

  14.02.  7.00 GODZINKI KU CZCI NMP                                

             7.30 + Krystyna Kosiniec – 6r.             

             9.00 + Krystyna Surówka – 2r.

            11.00 + Zdzisław Omelko – 36r. i z r. Omelko

           16.30 + Alfred Mazur – 5r.

 

<< ZGROMADZENI NA ŚWIĘTEJ WIECZERZY >>

 

24.01.2020r. – 31.01.2021r.

III NIEDZIELA  ZWYKŁA – SŁOWA BOŻEGO

  24.01.  7.00 GODZINKI KU CZCI NMP                               

             7.30 + Jan, Janina, Józef i Katarzyna z r. Łukaszczuk      

             9.00 + Zinowia Ćwiek – 3r., Tadeusz Ćwiek, Władysław Kuryluk

            11.00 + Zdzisław Pawelec – 5r.

         16.30 + Feliks i Stanisława Suchowierscy

PONIEDZIAŁEK – NAWRÓCENIE ŚW. PAWŁA 

    25.01.         17.00 + Anna Michalczuk

WTOREK – Św. Tymoteusza i Tytusa

   26.01.          17.00 + Władysław Kowalski – 7 dzień po śmierci   

ŚRODA – Dzień powszedni

   27.01.        17.00  O zdrowie dla Marii

CZWARTEK – Św. Tomasza z Akwinu

   28.01.        17.00 W pewnej intencji        

 PIĄTEK – Dzień powszedni

   29.01.          17.00 W pewnej intencji

SOBOTA – Dzień powszedni

   30.01.       17.00  Dziękczynna z racji urodzin Dominiki

 IV NIEDZIELA  ZWYKŁA

  31.01.  7.00 GODZINKI KU CZCI NMP                               

             7.30  Dziękczynna – błagalna w intencji Arkadiusza        

             9.00  Dziękczynna z racji 19 rocznicy ślubu Krzysztofa i Elżbiety

            11.00 + Czesław Stępka – 30r., Bronisława Stępka – 1,5r.

           11.00 W intencji parafian z okazji 30 lecia parafii

         16.30  W pewnej intencji

<< ZGROMADZENI NA ŚWIĘTEJ WIECZERZY >>

 

 

                                          10.01.2020r. – 17.01.2021r.

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

  10.01.  7.00 GODZINKI KU CZCI NMP                               

             7.30 + Stefania Jaroszyńska – 5r., Kazimierz Jaroszyński – 11r., Maria Niewiadomska       

             9.00 + Władysław Sternik – 13r., z r. Sternik

            11.00 + Janina Awtoniuk – 2r.

         16.30 + Stanisław Walczuk, Zofia, Jan, Janusz, Waldemar, Sylwia z r. Walczuk

PONIEDZIAŁEK – Dzień powszedni   

    11.01.         17.00  O zdrowie dla Ryszarda

WTOREK Dzień powszedni

   12.01.          17.00 W pewnej intencji   

ŚRODA – Dzień powszedni

   13.01.        17.00 + Tadeusz Sochacz – 4r.

CZWARTEKDzień powszedni  

   14.01.        17.00 W intencji dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii Świętej

 PIĄTEK – Dzień powszedni

   15.01.          17.00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

SOBOTA – Dzień powszedni

   16.01.       17.00  Dziękczynna z racji urodzin Teresy

 II NIEDZIELA  ZWYKŁA

  17.01.  7.00 GODZINKI KU CZCI NMP                               

             7.30 + Maria Skibińska – 11r., Edward Skibiński – 9r., Adam Skibiński

             9.00 + Józef Wróblewski – 24r., Stefania Wróblewska – 5r.

            11.00 + Erazm Pogorzelec – r.i pomordowanych na Wołyniu z r. Pogorzelec

         16.30 + Stanisław Pankiewicz – 2r., Jan Pankiewicz – 45r., z r. Pankiewicz

<< ZGROMADZENI NA ŚWIĘTEJ WIECZERZY >>

             

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Boze_Narodzenie_351.jpg

 

 

            

            

           

        

 

    

                    

 

  

                                 

 

  

                   

                   

                

                                  

                                 

 

  

 

  

                                

 

  

                 

                              

 

 

             

             

           

         

 

 

 

 

               

                            

 

            

 

  

                                  

                                  

                                                                      

  

 

 

                               

 

   

                             

 

 

 

            

            

         

           

      

 

    

 

  

 

  

 

  

 

  

                   

                 

 

 

  

 

 

            

            

           

      

 

 

 

 

 

         

                                  

  

 

  

                                                  

 

 

            

            

 

 

        

 

   

 

 

 

  

 

  

                   

 

  

                  

                  

 

  

                   

                 

 

 

           

            

          

                                          

        

 

 

   

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

 

            

            

         

           

        

 

 

 

 

                      

            

          

           

        

 

    

 

  

 

 

 

  

 

  

 

  

 

 

            

             

           

         1